Covorul Abstract Floral te încântă cu modelul săul inedit, în culori neutre și cu un ușor relief., iar calitatea sa superioară se resimte la fiecare pas.
Covor PIERRE CARDIN LORA Reine
Covorul Pierre Cardin Reine este o adevărată comoară pentru un interior clasic, cu un model regal și nuanțe elaborate. Cu detalii complexe și culori bogate,acesta transformă atmosfera într-un mediu cu adevărat nobil.
| Culoare | Alb, Crem |
|---|---|
| Producator | Pierre Cardin Carpet |
| Greutate / mp | 2300 g/mp |
| Inaltime fir | 10 mm |
| Numar noduri | 720000 |
| Material | 50% Acrilic 50% Polipropilena |
| Design | Clasic, Elegant, Floral, Traditional |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Abstract Floral
| Culoare | Bej, Maro |
|---|---|
| Design | Floral, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm, 240 x 350 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor BOVINA Golden Sandscape
Covorul BOVINA Golden Sandscape incanta privirile cu o combinatie remarcabila de tonuri caramizii si maro, aducand o nota calda si primitoare in orice incapere. Realizat din blana naturala de cea mai inalta calitate, acest covor emana lux si rafinament. Inspirat de nuantele aurii ale nisipului desertului in razele soarelui, acest covor adauga o senzatie de stralucire si caldura in spatiul tau locuibil. Cu o textura moale si fina, acest covor este nu doar o piesa de decor, ci si o invitatie la confort si relaxare in fiecare zi.
Modelul de piele postat mai sus este reprezentativ, iar noi oferim o gamă variată de modele asemănătoare. Fiecare covor din piele naturală este unic datorită variațiilor naturale de culoare și textură. Dacă sunteți interesat de o anumită nuanță, vă rugăm să ne contactați pentru a vă trimite poze suplimentare cu modelele disponibile.
| Culoare | Alb, Maro |
|---|---|
| Material | Blana naturala |
| Dimensiuni | 230 x 170 cm |
| Design | Abstract |
Covor POIANA Zinat
Covorul Zinat redefinește eleganța într-un mod geometric, aducând un amestec rafinat de stil și funcționalitate în orice încăpere. Cu un model geometric distinct, în tonuri neutre de bej și brun, acest covor devine o piesă centrală în designul interior, oferind un echilibru armonios de formă și culoare.
| Design | Abstract, Geometric, Modern |
|---|---|
| Culoare | Crem, Maro |
| Inaltime fir | 12 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Prism
| Culoare | Crem, Maro |
|---|---|
| Design | Abstract, Geometric, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Mosaique
| Culoare | Crem, Maro |
|---|---|
| Design | Abstract, Geometric ,Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Medley
În nuanțe contrastante și cu un model geometric deosebit, covorul Medley este alegerea ideală pentru o cameră de zi elegantă și modernă. Cu designul său subtil, acest covor adaugă textură și stil, creând un spațiu reconfortant și sofisticat.
| Design | Abstract, Geometric, Modern |
|---|---|
| Culoare | Gri, Negru |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Kent
| Culoare | Gri, Maro, Negru |
|---|---|
| Design | Geometric, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Kaleido
Covorul Kaleido impresionează prin modelul său geometric care imită un deosebit mozaic, în culori neutre contrastante. Acest covor adaugă un farmec artistic și un element vizual intrigant oricărui decor modern.
| Culoare | Gri, Maro, Negru |
|---|---|
| Design | Geometric, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Geometrium Sepia
Covorul Geometrium Sepia atrage atenția prin jocul său subtil de culori contrastante neutre și un model geometric inspirat. Acesta este un adevărat punct focal al designului, redefinind armonios spațiul în care este plasat.
| Culoare | Crem, Maro |
|---|---|
| Design | Abstract, Geometric, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Geometrium Platina
Covorul Geometrium Platina atrage atenția prin jocul său subtil de culori contrastante neutre și un model geometric inspirat. Acesta este un adevărat punct focal al designului, redefinind armonios spațiul în care este plasat.
| Culoare | Gri, Negru |
|---|---|
| Design | Abstract, Geometric, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Floral print Scarlett
Covorul Floral Print Scarlett este o alegere rafinată pentru orice spațiu. Cu un model floral deosebit și culori de accent, este o alegere versatilă și plină de stil pentru a îmbunătăți atmosfera în locuința ta.
| Culoare | Bej, Maro, Rosu |
|---|---|
| Design | Floral |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 20% Polyester 80% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Collage Haze
Covorul Collage Haze, cu un model geometric distinct și culori neutre, este o piesă de artă sub picioarele tale. Elementul dat adaugă o notă de eleganță și sofisticare spațiului tău, oferind în același timp un design contemporan cu un twist creativ.
| Culoare | Crem, Maro |
|---|---|
| Design | Abstract, Geometric, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Collage Fog
Covorul Collage Fog, cu un model geometric distinct și culori contrastante, este o piesă de artă sub picioarele tale. Elementul dat adaugă o notă de eleganță și sofisticare spațiului tău, oferind în același timp un design contemporan cu un twist creativ.
| Culoare | Alb, Gri, Negru |
|---|---|
| Design | Abstract, Geometric, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA Bliss
În nuanțe neutre și cu un model geometric deosebit, covorul Bliss este alegerea ideală pentru o cameră de zi elegantă și modernă. Cu designul său subtil, acest covor adaugă textură și stil, creând un spațiu reconfortant și sofisticat.
| Culoare | Crem, Maro |
|---|---|
| Design | Abstract, Geometric, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 100% Polipropilena |
| Stil | Modern |
Covor POIANA 938A
Covorul 938A, cu un model geometric distinct și culori neutre contrastante, este alegerea ideală pentru cei care apreciază clasicul cu un strop de modernitate, punând în valoare fiecare detaliu într-un mod subtil și rafinat.
| Culoare | Alb, Bleu, Gri |
|---|---|
| Design | Geometric, Modern |
| Greutate / mp | 2700 g/mp |
| Inaltime fir | 13 mm |
| Material | 20% Polyester 80% Polipropilena |
| Numar noduri | 496000 |
| Stil | Modern |































