Covorul Pierre Cardin Tampere, cu aspectul său potrivit pentru un interior în stil nordic sau minimalist, prezintă un relief subtil și o textură plăcută. Acest element adaugă căldură și eleganță oricărui spațiu, completându-l cu rafinament și confort.
Covor PIERRE CARDIN SOFT LINE Ivoiry
Nuanța nobilă de fildeș a covorului Pierre Cardin Ivoiry emană delicatețe și lumină, aducând o atmosferă de lux în interiorul casei tale. Fiecare pas pe acest covor este o experiență de neuitat, iar atingerea sa catifelată îți răsfață simțurile, oferind o senzație plăcută sub picioare.
| Brand | Pierre Cardin |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Design | Modern |
| Inaltime fir | 35 mm |
| Material | 100% Poliester |
| Stil | Pufos |
Covor PIERRE CARDIN SOFT LINE Beige
Nuanța delicată a covorului Pierre Cardin Beige emană puritate și lumină, aducând o atmosferă de lux în interiorul casei tale. Fiecare pas pe acest covor este o experiență de neuitat, iar atingerea sa catifelată îți răsfață simțurile, oferind o senzație plăcută sub picioare.
| Brand | Pierre Cardin |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Design | Modern |
| Inaltime fir | 35 mm |
| Material | 100% Poliester |
| Stil | Pufos |
Covor PIERRE CARDIN VERSAY Symmetry
Covorul PIERRE CARDIN VERSAY Symmetry îmbină armonios eleganța cu un design abstract în linii fluide. Cu nuanțe neutre, acest covor adaugă rafinament oricărui decor, iar modelul său abstract captează privirile, emanând o vibrație subtilă și sofisticată.
| Culoare | Crem, Grej, Maro |
|---|---|
| Producator | Pierre Cardin Carpet |
| Greutate / mp | 2300 g/mp |
| Inaltime fir | 9 mm |
| Numar noduri | 624000 |
| Material | 50 % Poliamida- 50% Polipropilena |
| Design | Modern |
Covor PIERRE CARDIN SAPHIRE Tampere
| Brand | Pierre Cardin |
|---|---|
| Culoare | Bej, Crem, Maro, Rosu |
| Design | Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2250 g/mp |
| Inaltime fir | 9 mm |
| Material | 50% Polyester, 50% Polipropilena |
| Numar noduri | 630.000 |
| Stil | Modern |
Covor PIERRE CARDIN OPTIMUM XIT09C
Covoarele Optimum aduc un plus de noutate celorlalte, printr-un design care are atat contraste calde, placute, cat si constraste puternice, inalte, care transforma casa intr-un punct de atractie imediat. Fiid de o calitate superioara, durabilitatea acestuia se dovedeste in timp, asigurand rezistenta chiar si la trafic intens. Formele materialului in relief si design-ul original, fac ca acest produs sa fie foarte usor remarcat si admirat.
| Culoare | Albastru, Bej, Fildes, Maro |
|---|---|
| Design | Modern |
| Material | 70 % polipropinela 30% poliester |
| Inaltime fir | 10.5 mm |
| Greutate / mp | 2750 g/mp |
| Producator | Pierre Cardin Carpet |
Covor PIERRE CARDIN COZZY Abstract Shades Of Cupru And Cream
Covorul Abstract Shades Of Cupru And Cream adaugă rafinament și caldură în orice încăpere. Design captivant, textură moale, perfect pentru decorul interior.
| Culoare | Altele, Crem, Portocaliu |
|---|---|
| Producator | Pierre Cardin Carpet |
| Inaltime fir | 9 mm |
| Greutate / mp | 2500 g/mp |
| Numar noduri | 576000 |
| Material | 50% Polyester, 50% Polipropilena |
Covor PIERRE CARDIN MONTREAL Fabien
| Culoare | Albastru, Gri |
|---|---|
| Design | Abstract, Modern |
| Inaltime fir | 10 mm |
| Material | Poliester, Vascoza |
| Numar noduri | 672000 |
Covor PIERRE CARDIN VERSAY Delicat Touch
Experimentați rafinamentul covorului PIERRE CARDIN VERSAY Delicate Touch, unde designul subtil și abstract se îmbină perfect cu o textură plăcută la atingere. Modelul discret atrage privirile și îmbogățește spațiul într-un mod subtil. Cu o combinație unică de estetică și confort, acest covor redefinește stilul și adaugă adâncime încăperii dvs., reflectând inovația și eleganța semnăturii Pierre Cardin.
| Culoare | Crem, Grej |
|---|---|
| Producator | Pierre Cardin Carpet |
| Greutate / mp | 2300 g/mp |
| Inaltime fir | 9 mm |
| Numar noduri | 624000 |
| Material | 50% Polyester, 50% Polipropilena |
| Design | Modern |
Covor PIERRE CARDIN SOFT LINE Baby Pink
Nuanța pudrată de roz a covorului Pierre Cardin Baby Pink emană grație și echilibru, aducând o atmosferă reconfortantă în interiorul casei tale. Fiecare pas pe acest covor este o experiență de neuitat, iar atingerea sa catifelată îți răsfață simțurile, oferind o senzație plăcută sub picioare.
| Brand | Pierre Cardin |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Design | Modern |
| Inaltime fir | 35 mm |
| Material | 100% Poliester |
| Stil | Pufos |
Covor PIERRE CARDIN LORA Reine
Covorul Pierre Cardin Reine este o adevărată comoară pentru un interior clasic, cu un model regal și nuanțe elaborate. Cu detalii complexe și culori bogate,acesta transformă atmosfera într-un mediu cu adevărat nobil.
| Culoare | Alb, Crem |
|---|---|
| Producator | Pierre Cardin Carpet |
| Greutate / mp | 2300 g/mp |
| Inaltime fir | 10 mm |
| Numar noduri | 720000 |
| Material | 50% Acrilic 50% Polipropilena |
| Design | Clasic, Elegant, Floral, Traditional |
| Stil | Modern |
Covor PIERRE CARDIN LORA Lena Rosu
Covorul Pierre Cardin LORA Lena Rosu este o adevărată bijuterie pentru un interior clasic, cu nuanțe elaborate și detalii sofisticate. Acest covor emană o aură de eleganță și opulență, aducând o notă de rafinament și distincție în orice spațiu.
| Culoare | Crem, Rosu |
|---|---|
| Producator | Pierre Cardin Carpet |
| Greutate / mp | 2300 g/mp |
| Inaltime fir | 10 mm |
| Numar noduri | 720000 |
| Material | 50% Acrilic 50% Polipropilena |
| Design | Clasic, Floral, Traditional |
Covor PIERRE CARDIN MONTREAL Hugo
| Culoare | Auriu, Grej |
|---|---|
| Design | Abstract, Modern |
| Inaltime fir | 10 mm |
| Material | Poliester, Vascoza |
| Numar noduri | 672000 |
Covor PIERRE CARDIN SOFTLINE Roz
Nuanța pudrată de roz a covorului Pierre Cardin Lilac emană grație și echilibru, aducând o atmosferă reconfortantă în interiorul casei tale. Fiecare pas pe acest covor este o experiență de neuitat, iar atingerea sa catifelată îți răsfață simțurile, oferind o senzație plăcută sub picioare.
| Culoare | Lila |
|---|---|
| Producator | Pierre Cardin Carpet |
| Inaltime fir | 35 mm |
| Material | Polyester |
| Design | Fir lung, Fluffy, Unicolor |
Covor PIERRE CARDIN SOFT LINE Chrom Mustar
Nuanța galbenă a covorului Pierre Cardin Chrom emană luminozitate și vitalitate, aducând un strop de soare în interiorul casei tale. Fiecare pas pe acest covor este o experiență de neuitat, iar atingerea sa catifelată îți răsfață simțurile, oferind o senzație plăcută sub picioare.
| Brand | Pierre Cardin |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Design | Modern |
| Inaltime fir | 35 mm |
| Material | 100% Poliester |
| Stil | Pufos |
Covor PIERRE CARDIN SAPHIRE Sophisticated Elegance
Covorul PIERRE CARDIN SAPHIRE Sophisticated Elegance reprezinta o sinteza perfecta intre stilul contemporan si rafinamentul geometric. Cu un design sofisticat, ce imbina formele geometrice si culorile crem si aurii, acest covor adauga o nota moderna si eleganta oricarui spatiu.
| Brand | Pierre Cardin |
|---|---|
| Culoare | Auriu, Crem |
| Design | Geometric, Modern |
| Dimensiuni | 60 x 150 cm, 80 x 150 cm, 120 x 200 cm, 160 x 230 cm, 200 x 300 cm |
| Greutate / mp | 2250 g/mp |
| Inaltime fir | 9 mm |
| Material | 50% Polyester, 50% Polipropilena |
| Numar noduri | 630.000 |
| Stil | Modern |
Covor PIERRE CARDIN OPTIMUM XIT15A
Covoarele Optimum aduc un plus de noutate celorlalte, printr-un design care are atat contraste calde, placute, cat si constraste puternice, inalte, care transforma casa intr-un punct de atractie imediat. Fiid de o calitate superioara, durabilitatea acestuia se dovedeste in timp, asigurand rezistenta chiar si la trafic intens.Formele materialului in relief si design-ul original, fac ca acest produs sa fie foarte usor remarcat si admirat.
| Culoare | Alb, Albastru, Gri, Maro |
|---|---|
| Design | Modern |
| Material | 70 % polipropinela 30% poliester |
| Inaltime fir | 10.5 mm |
| Greutate / mp | 2750 g/mp |
| Producator | Pierre Cardin Carpet |































